Organizace šk. roku

Termíny v roce Kroužky a předměty  Plán akcí 

Termíny v roce

DATUMDENUDÁLOST
28.9.2021ÚTstátní svátek
28.10.2021ČTstátní svátek
27.-29.10.2021ST, PÁpodzimní prázdniny
17.11.2021STstátní svátek
23.12.2021-2.1.2022vánoční prázdniny
4.2.2022pololetní prázdniny
7.2.-13.2.2022jarní prázdniny
14.4.2022ČTvelikonoční prázdniny
15., 18.4.2022POvelikonoční svátky
1.7.-31.8.2022hlavní prázdniny
Zvonění
Vyučování začíná v 7.30 hod., výuková hodina trvá 45 minut.
Přestávky mezi hodinami mají délku 10 minut, mezi 2. a 3. hodinou trvá přestávka 20 minut.
1. hodina7.30 – 8.15 hod
2. hodina8.25 – 9.10 hod
3. hodina9.30 – 10.15 hod
4. hodina10.25 – 11.10 hod
5. hodina11.20 – 12.05 hod
6. hodina12.15 – 13.00 hod
7. hodina13.05 – 13.50 hod
8. hodina13.55 – 14.40 hod
9. hodina14.45 – 15.30 hod
10. hodina15.35 – 16.20 hod
Termíny třídních schůzek
7. září
2. listopad
4. leden
29. březen
7. červen
Zápis do 1. třídy proběhne 12. dubna 2022.

Kroužky a nepovinné předměty

Kroužky na naší škole začínají pracovat od 13. září 2021

Pěvecký sbor Mgr. P. Venclová
Step Mgr. P. Venclová
Angličtina pro 1. třídu Mgr. P. Venclová
Angličtina pro 2. třídu Mgr. N. Mikulenová
Sportovní hry I. Mgr. M. Šíra
Atletika Mgr. M. Šíra
Čeština pro 9. ročník Ing. et Bc. B. Kotulková
Čeština pro 8. ročník Mgr. L. Kantorová
Matematika pro 9. ročník Mgr. P. Urda
Matematika pro 8. ročník Mgr. P. Hanslianová
Matematika pro 7. ročník M. Fusková
Doučování pro 4. ročník S. Blinková
Doučování pro 5. ročník Mgr. S. Kaňáková
Čtenářský klub Mgr. L. Miklová
Badatelský klub I. Mgr. J. Janec
Badatelský klub II. Mgr. J. Janec
Kroužek vaření pro 5. třídu M. Fusková
Kroužek vaření pro 6. třídu M. Fusková
Základy šití M. Fusková
Světlina B. Dočkalová
Soláněk J. Koryčanská, J. Koňaříková
Poštolka J. Skalík

Plán akcí

Zaříbranný závod
plavání pro 1.-5. třídu
fotografování prvňáčků
Broučci – uspávání
Drakiáda
Dožínky
třídní schůzky
třídnické hodiny
Říjenplavání pro 1.-5. třídu
Posezení s důchodci
Přírodovědný klokan
Planeta Země 3000
Den stromů
Listopadposezení u cimbálu
volby do ŠR
dětský vánoční jarmark
třídní schůzky
třídnické hodiny
Prosinecmikulášská nadílka
vánoční dopoledne
vánoční koncert
Ledenlyžařský výcvik pro 5. a 7. ročník
lyžařský výcvik pro 6. a 8. ročník
třídní schůzky
Únorples – hasiči
dětský maškarní karneval
třídnické hodiny
BřezenDen učitelů
Matematický klokan
velikonoční dílny
třídní schůzky
DubenDen Země
škola nanečisto
zápis do ZŠ
Memoriál Cyrila Macha
Pythagoriáda
třídnické hodiny
KvětenDen matek
předtaneční
ČervenZlatá srnčí trofej
Den dětí
třídní schůzky
třídnické hodiny