Družina

Školní družina nabízí dětem různorodé aktivity, které rozvíjí jejich osobnost dovednosti a kamarádské vztahy.

Kromě pravidelného denního programu jmenujme např. drakiádu, spaní v družině, společné výlety do kina nebo pohádkových lázní a každoroční prázdninový pobytový tábor.

Snažíme se pro vaše děti vytvořit příjemné prostředí s přátelskou atmosférou. Místo, kde se budou děti cítit dobře a bezpečně.

VYCHOVATELKYKONTAKT
Jitka Malinová732 608 488
Pavla Kolečková607 743 942

Do ŠD se děti přihlašují závaznou přihláškou, žádosti o uvolnění jsou rodiče povinni doručovat písemně. Kapacita školní družiny je 60 dětí, rozdělených do dvou oddělení.

Školné činí 100,- kč/měs.

Karneval v družině

Úterý 23.února  patřilo ve školní družině maškarnímu karnevalu. Děti již v předchozím týdnu vlastnoručně vyráběly masky a výzdobu, a proto byly na akci pořádně natěšené .Na programu byla promenáda masek, soutěže, zábavné hry a diskotéka. Na každého účastníka čekalo občerstvení a sladké odměny. Všichni jsme se pořádně vyřádili a alespoň na chvíli hodili za hlavu… Číst dále »Karneval v družině

Sněhové radovánky

Během celé zimy jsme se snažili s dětmi chodit po vyučováni pravidelně na čerstvý vzduch a alespoň trochu jim tak ulevit od nošení roušek. Sněhové podmínky nám letos přály a na zahradě za komunitním centrem jsme téměř každý den jezdili na lopatách, stavěli sněhuláky, bunkry, koulovali se, prostě si užívali. Promáčené oblečení tentokrát nikomu nevadilo🙂.

Vánoční pečení v družině

Jedno prosincové pondělí jsme si v družině vykouzlili předvánoční atmosféru a společně se vrhli na výrobu a pečení cukroví. Pro všechny to byl pěkný zážitek, celé odpoledne si děti užily a domů si odnesly vlastnoručně upečené a nazdobené cukrovinky.