Přeskočit na obsah

Výlet 6. třídy do kempu Hovězí

Ve čtvrtek 18. června se žáci 6. třídy vydali na dvoudenní výlet do kempu Hovězí. Počasí nám přálo, a tak jsme si užili slunečné dny v příjemném prostředí kempu.

Během pobytu jsme společně hráli hry, sportovali a trávili čas aktivitami, které posílily vzájemné vztahy a přispěly k dobré náladě celé skupiny. Nechyběl ani prostor pro odpočinek, povídání a sdílení zážitků mimo školní lavice.

Výlet se vydařil, společně strávený čas jsme si užili.