Přeskočit na obsah

Štafetový závod – krajské finále

Dne 11. 5. 2023 ve čtvrtek se v Holešově uskutečnilo krajské finále štafetového běhu žáků 1. až 5. třídy. Závod začal v 10 hodin a skončil ve 12:30 hodin. Naši školu reprezentovalo 16 žáků. Po celý den bylo slunečné počasí. Krajského finále se zúčastnilo 10 družstev. Soutěžilo se ve třech disciplínách:

8x100m (1.-3. třída > 4 chlapci + 4 dívky)
8x100m (4.-5. třída > 4 chlapci + 4 dívky)
8x200m štafeta A (2 chlapci + 2 dívky z 1.-3. třídy, 2 chlapci + 2 dívky ze 4.-5. třídy)
8x200m štafeta B

Nakonec se sečetl čas 8x100m 1.-3 třídy a 8x100m 4.-5. třídy a lepší čas štafet A nebo B. Výsledný čas ZŠ a MŠ Hutiska-Solance byl 9:16,44. Naše škola obsadila konečné 5. místo.

Soupiska našich atletů: Minarčíková M., Mičola L., Cipik T., Nový R., Skalík J., Vaňková A., Graclíková L., Smočková A., Kaňák M., Skalíková M., Jurajda D., Minarčík A., Pastorek A., Drlíková T., Tran Tú Anh, Zichová A.