Změna rozvrhu hodin ON-LINE VÝUKY – platný od 9.11.2020

  • Od pondělí 9.11.2020 dochází ke změně rozvrhu – byly vloženy dvě 15-ti minutové přestávky
    (9.00 – 9.15 a 10.00 – 10.15). Tím došlo k posunutí začátku některých hodin.
  • Přesné časy jsou uvedeny v rozvrhu níže.
  • Tyto změny se týkají jen žáků 5. – 9. ročníku.       
  • Pro 9. třídu se zároveň přesouvá hodina chemie ze středy na úterý.
  • Zároveň chci upozornit, že žáci se musí řídit časy dle rozvrhu.
     
  • 1., 2., 3. a částečně i 4. třída učí v blocích a o zařazení přestávek rozhoduje vyučující.
  • Pro 2. třídu se přidává třetí hodina ve středu.
  • Zobrazení tohoto rozvrhu je zárověn přidáno do obecného kanálu každého týmu (třídy) v aplikaci MS Teams pod záložkou “Rozvrh hodin”
Přesné časové rozvržení pro jednotlivé činnosti určí vyučující podle potřeby.
1. třída2. třída3. třída4. třída5. třída6. třída7. třída8. třída9. třída
Po08.30 – 09.30L. Miklovápísmenka, psaní, počítání, prvouka
Út08.30 – 09.30L. Miklovápísmenka, psaní, počítání, prvouka
St08.30 – 09.30L. Miklovápísmenka, psaní, počítání, prvouka
Čt08.30 – 09.30L. Miklovápísmenka, psaní, počítání, prvouka
08.30 – 09.30L. Miklovápísmenka, psaní, počítání, prvouka
Po07.30 – 08.30J. KramolišováČj, Ma, Prv
Út07.30 – 08.30J. KramolišováČj, Ma, Prv
St07.30 – 09.00J. KramolišováČj, Ma, Prv
Čt07.30 – 08.30J. KramolišováČj, Ma, Prv
07.30 – 08.30J. KramolišováČj, Ma, Prv
Po09.30 – 10.00S. KaňákováČj
10.00 – 10.30S. KaňákováMa
10.30 – 11.00S. KaňákováAj
Út09.30 – 10.00S. KaňákováČj
10.00 – 10.30S. KaňákováMa
10.30 – 11.00S. KaňákováPrv
St09.30 – 10.00S. KaňákováČj
10.00 – 10.30S. KaňákováPrv
10.30 – 11.00S. KaňákováAj
Čt09.30 – 10.00S. KaňákováČj
10.00 – 10.30S. KaňákováMa
09.30 – 10.00S. KaňákováČj
10.00 – 10.30S. KaňákováMa
Po07.30 – 08.00P. VenclováČj
08.00 – 08.30P. VenclováMa
08.30 – 09.00Venclová/JaškováAj
Út07.30 – 08.00P. VenclováČj
08.00 – 08.30P. VenclováMa
St08.30 – 09.00P. VenclováČj
09.00 – 09.30P. VenclováM
09.30 – 10.00přestávka
10.00 – 10.30J. ŠkrabalováVla
10.30 – 11.00J. ŠkrabalováPvd
Čt07.30 – 08.00P. VenclováČj
08.00 – 08.30P. VenclováMa
08.30 – 09.00Venclová/JaškováAj
07.30 – 08.00P. VenclováČj
08.00 – 08.30P. VenclováMa
Po08.00 – 08.30H. TrefilováČj
08.30 – 09.00H. TrefilováMa
09.00 – 09.15přestávka
09.15 – 09.45Gajová/JaškováAj
Út08.00 – 08.30H. TrefilováČj
08.30 – 09.00H. TrefilováMa
09.00 – 09.15přestávka
09.15 – 09.45Gajová/JaškováAj
St08.00 – 08.30H. TrefilováČj
08.30 – 09.00H. TrefilováMa
09.00 – 09.15přestávka
09.15 – 09.45Gajová/JaškováAj
Čt08.00 – 08.30H. TrefilováČj
08.30 – 09.00H. TrefilováMa
09.00 – 10.00přestávka
10.00 – 10.30J. ŠkrabalováPvd
10.30 – 11.00J. ŠkrabalováVla
08.00 – 08.30H. TrefilováČj
08.30 – 09.00H. TrefilováMa
Po08.00 – 08.30Tovaryš/Jašková Aj
08.30 – 09.00B. KotulkováČj
09.00 – 09.15přestávka
09.15 – 09.45H. TrefilováMa
Út08.00 – 08.30J. ŠkrabalováFy
08.30 – 09.00B. KotulkováČj
09.00 – 09.15přestávka
09.15 – 09.45H. TrefilováMa
St08.00 – 08.30B. KotulkováČj
08.30 – 09.00Tovaryš/JaškováAj
09.00 – 09.15přestávka
09.15 – 09.45H. TrefilováMa
Čt08.00 – 08.30J. Škrabalová
08.30 – 09.00B. KotulkováČj
09.00 – 09.15přestávka
09.15 – 09.45H. TrefilováMa
08.00 – 08.30B. KotulkováČj
08.30 – 09.00D. Chasáková
09.00 – 09.15přestávka
09.15 – 09.45L. KantorováZe
Po09.15 – 09.45B. HanslianováMa
09.45 – 10.15L. KantorováČj
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00Gajová/TovaryšAj
11.00 – 11.30L. KantorováČj
Út09.15 – 09.45B. HanslianováMa
09.45 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00L. KantorováČj
11.00 – 11.30Gajová/TovaryšAj
St09.45 – 10.15B. HanslianováMa
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11:00Gajová/TovaryšAj
Čt09.45 – 10.15D. Chasáková
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00L. KantorováČj
11.00 – 11.30L. KantorováZe
09.15 – 09.45B. HanslianováMa
09.45 – 10.15Kantorová/TovaryšRj/Nj
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00J. ŠkrabalováFy
11.00 – 11.30J. Škrabalová
Po09.15 – 09.45B. Kotulková Čj
09.45 – 10.15P. UrdaMa
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00L. KantorováZe
11.00 – 11.30P. UrdaChe
Út09.15 – 09.45B. KotulkováČj
09.45 – 10.15P. UrdaMa
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00J. ŠkrabalováFy
11.00 – 11.30J. Škrabalová
St09.15 – 09.45B. KotulkováČj
09.45 – 10.15Jašková/TovaryšAj
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00P. UrdaMa
11.00 – 11.30P. UrdaChe
Čt09.15 – 09.45B. KotulkováČj
09.45 – 10.15Jašková/TovaryšAj
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00D. Chasáková
09.15 – 09.45Jašková/TovaryšAj
09.45 – 10.15P. UrdaMa
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00Kantorová/TovaryšRj/Nj
Po09.15 – 09.45B. Kotulková Čj
09.45 – 10.15B. HanslianováMa
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00J. ŠkrabalováFy
11.00 – 11.30J. Škrabalová
Út09.15 – 09.45L. KantorováČj
09.45 – 10.15Hansl./TovaryšAj
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00P. UrdaChe
11.00 – 11.30P. UrdaChe
St09.15 – 09.45L. KantorováČj
09.45 – 10.15L. KantorováZe
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00B. HanslianováMa
11.00 – 11.30L. KantorováČj
Čt09.15 – 09.45L. KantorováČj
09.45 – 10.15B. HanslianováMa
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00Hansl./TovaryšAj
09.45 – 10.15B. HanslianováMa
10.15 – 10.30přestávka
10.30 – 11.00D. Chasáková
11.00 – 11.30Kantorová/TovaryšRj/Nj