ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec

Hutisko 605
756 62 Hutisko-Solanec
571 644 262 - kancelář školy
571 644 047 - ředitelka školy
721 912 331 - vedoucí MŠ
571 644 362 - vedoucí jídelny
607 545 610 - vedoucí jídelny

info@zshutisko.org; jidelna@zshutisko.org

Poděkování

27.08.2012 10:04

 

Letošní prázdniny jsme využili k dokončení a přestěhování MŠ do budovy ZŠ a také k renovaci školních zahrad. Na naše nejmenší čeká po prázdninách krásná, moderní, barevná školka a také zrekonstruované školní zahrady se 7 novými hracími prvky.

            Ráda bych poděkovala zřizovateli za vstřícnost a pomoc při dokončovacích pracích, dále všem zaměstnancům MŠ, zaměstnancům OÚ, panu školníkovi, prostě všem, kteří pomáhali s dokončovacími pracemi.

Z řad rodičů to jsou: p. Maléřová, p. Malinová, p. Hrubá, p. Chudějová, p. Adamcová, p. Dorotíková, p. Kolečková, p. Krabicová, p. Koláčková, p. Chuděj, p. Všetičková.

Velké poděkování patří M.Trčkovi, který věnoval MŠ zrcadla, R.Valovi za nalepení těchto zrcadel a opravu nástěnek, panu Novákovi za polici do úklidové místnosti a zhotovení garnyží a věšáků, paní E.Petřekové a H.Bolfové za nalepení bezpečnostních a dekoračních fólií na dveře, R.Mlýnkovi za pomoc při pokládání koberců, P.Zichovi za opravu nýbytku, D.Pavlicovi za opravu lehátek, M.Fuskové za ušití závěsů, P.Maléřovi za DVD přehrávač a panu F.Dorotíkovi za renovaci starých laviček. Také nesmím zapomenout poděkovat nábytkářské firmě Bobík, které se podařilo v krátké době vybavit celou školku novým, kvalitním a pěkným nábytkem.

            Zbývá ještě vyzdobit školku obrázky, nástěnkami, uspořádat hračky a pomůcky v jednotlivých třídách a skladech, vyladit klavíry a těšit se na slavnostní otevření MŠ, na které jste všichni srdečně zváni.

                                                                                                          Dana Klimková