607 545 610 - vedoucí jídelny

info@zshutisko.org; jidelna@zshutisko.org

Preventan Cup

15.04.2014 10:19

Okrskové kolo ve vybíjené ročníků 2002, 2003, 2004, otevřená kategorie = smíšená družstva hochů a dívek se konalo 14. 4. 2014 na ZŠ 5. května v Rožnově pod Radhoštěm.

Z naší školy se zúčastnilo družstvo 5. Třídy. Hrálo 10 hráčů – 4 kluci + 6 děvčat a 3 náhradnice.

9 družstev bylo rozděleno do 3 skupin, vítězové jednotlivých slupin potom hráli o medailová místa.

Naši žáci hráli ve skupině s Horní Bečvou a se ZŠ 5. května. Každý zápas se hrál na dva sety, naši žáci v každém utkání jeden set vyhráli a jeden set prohráli. Celkově byl soupeř vždy lepší (H.B. – H.S. 10:6, 5.kv. – H.S. 9:6).Naše družstvo podalo statečný výkon a patří mu poděkování za reprezentaci školy, protože v každém utkání nastoupilo proti družstvu samých hochů.