607 545 610 - vedoucí jídelny

info@zshutisko.org; jidelna@zshutisko.org

Pohár rozhlasu

22.05.2015 18:06

Atletická soutěž, kde od začátku května reprezentují naši školu atleti v závodu družstev. Základní (okrskové) kolo se uskutečnilo 6. 5. 2015 v Zubří. Po skvělých výkonech našich žáků obsadili starší žáci 1. místo (8. a 9. třída) a věděli, že postupují do okresního kola soutěže. Starší (8. a 9. třída) i mladší žákyně (6. a 7. třída) vybojovaly 2. místa a do dalších bojů postoupily vysokým ziskem bodů.

Okresní kolo Poháru rozhlasu se konalo 14. 5. 2015 ve Valašském Meziříčí, kde naši školu reprezentovala 3 atletická družstva (28 žáků). S nasazením všech sil a v konkurenci vybraných škol celého okresu uspěli i naši reprezentanti, všechna naše družstva získala medaili - mladší žákyně a starší žáci byli stříbrní a čekali na bodové skóre pro postup do krajského kola, mladší žákyně vybojovaly bronz a do dalšího kola nepostupovaly.

20. 5. 2015 - krajské kolo. Časně ráno odjely dvě skupiny reprezentantů do Uherského Hradiště změřit své výkony s borci z celého Zlínského kraje. Skvělé výkony jednotlivců - Max Fojtášek - 1. místo ve skoku vysokém, Terezka Zapletalová - 1. místo v běhu na 600 metrů - podpořily výkony našich žáků a obě naše reprezentační atletická družstva se umístila na krásném 7. místě v kraji.

Žákům i panu učiteli Šírovi děkujeme za přípravu atletů a reprezentaci naší školy i obce.