ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec

Hutisko 605
756 62 Hutisko - Solanec
571 644 262 - kancelář školy
571 644 047 - ředitelka školy
721 912 331 - vedoucí MŠ
571 644 362 - vedoucí jídelny
607 545 610 - vedoucí jídelny

info@zshutisko.org; jidelna@zshutisko.org

Memoriál Cyrila Macha – výsledky

09.05.2013 07:23

Dne 6. května se v areálu školy konal Memoriál Cyrila Macha. Naše pozvání na lehkoatletické závody a turnaje 2. stupně ve florbalu, fotbalu a vybíjené přijaly a memoriálu se zúčastnily:

Mateřská školka Makov

Základní škola Valašská Bystřice

Základní škola Pod Skalkou z Rožnova pod Radhoštěm

A takto dopadlo soutěžení v jednotlivých kategoriích a disciplínách:

 

kategorie 1., 2., 3. třída

                        skok daleký – dívky                                     skok daleký – chlapci

1. místo           Michaela Stejskalová 3,35m                            Matyáš Nerád            3,30m

2. místo           Terezie Vašutová        2,80m                           Vojtěch Sekyra           3,10m

3. místo           Nela Fiurášková          2,70m                           Dominik Jakeš            2,80m

 

                        hod granátem – dívky                                  hod granátem – chlapci

1. místo           Michaela Stejskalová 12m                                Matyáš Nerád            20m

2. místo           Zuzana Jurajdová       12m                                Lukáš Hruška              16m

3. místo           Nela Fiurášková          12m                               Jiří Koláček                 15m

 

                        sprint 50m – dívky                                       sprint 50m – chlapci

1. místo           Michaela Stejskalová 8:62                              Matyáš Nerád            8:88

2. místo           Terezie Vašutová        9:33                             Vojtěch Sekyra           9:41

3. místo           Gabriela Václavíková 9:50                               Jiří Koláček                 9:45

 

                        běh 200m – dívky                                         běh 200m – chlapci

1. místo           Michaela Stejskalová 37:51                              Vojtěch Sekyra           39:76

2. místo           Terezie Vašutová        41:09                             Matyáš Nerád            42:29

3. místo           Nela Fiurášková          43:99                             Ondřej Mikunda         42:41

 

 

 

kategorie 3., 4. třída

                        skok daleký – dívky                                     skok daleký – chlapci

1. místo           Natálie Paprskářová   3,10m                            Richard Válek             3,15m

2. místo           Michaela Vašková      3,05m                           David Janíček             3,10m

3. místo           Hana Kotulková          2,95m                           Petr Olšar                   3,10m

 

                        hod granátem – dívky                                 hod granátem – chlapci

1. místo           Michaela Vašková      17,5m                           Richard Válek             31m

2. místo           Natálie Paprskářová   14,5m                           David Janíček             26m

3. místo           Hana Kotulková          14,5m                           Petr Olšar                   24m

 

                        sprint 50m – dívky                                       sprint 50m – chlapci

1. místo           Hana Kotulková          8:55                             Richard Válek             8:39

2. místo           Michaela Vašková      8:62                             Vít Žemba                   8:44

3. místo           Natálie Paprsářová    8:84                               David Janíček             8:63

 

                        běh 400m – dívky                                         běh 400m – chlapci

1. místo           Tereza Zapletalová    1:24:68                           Richard Válek             1:28:68

2. místo           Hana Kotulková          1:28:16                         David Janíček             1:33:33

3. místo           Michaela Vašková      1:28:68                         Petr Olšar                   1:34:38

 

kategorie 6., 7. třída

                        skok daleký – dívky                                     skok daleký – chlapci

1. místo           Adéla Kučerová          3,63m                          Ondřej Dorotík           3,88m

2. místo           Kateřina Hošáková     3,61m                           Matěj Cáb                  3,84m

3. místo           Adéla Petruželová      3,50m                           Jan Žemba                  3,82m

 

                      vrh koulí – dívky                                          vrh koulí – chlapci

1. místo           Erika Krotáková          6,60m                           Otakar Fišer                8,65m

2. místo           Ivana Juříčková           6,00m                            Matěj Cáb                  7,43m

3. místo           Klára Vaňková             5,90m                           Martin Barabáš          7,15m

 

                        sprint 60m – dívky                                       sprint 60m – chlapci

1. místo           Adéla Petruželová      9:32                             Roman Polášek           8:75

2. místo           Erika Krotáková          9:43                            David Kučera              8:95

3. místo           Adéla Kučerová          9:46                            Jan Žemba                  9:03

 

                        běh 1000m – dívky                                       běh 1000m – chlapci

1. místo           Adéla Petruželová      4:16min                       David Kučera              3:47min

2. místo           Adéla Kučerová          4:20min                      Marek Bolf                 3:50min

3. místo           Nikola Fárková           4:21min                      Matěj Cáb                  4:12min

 

kategorie 8., 9. třída

                        skok daleký – dívky                                     skok daleký – chlapci

1. místo           Markéta Vičanová      4,10m                           Martin Dorotík           4,85m

2. místo           Terezie Fusková          4,00m                         Tomáš Válek               4,75m

3. místo           Klára Tunegová          3,90m                           Mikuláš Šulák             4,57m

 

                        vrh koulí – dívky                                        vrh koulí – chlapci

1. místo           Veronika Trojková      8,20m                          Daniel Kulišťák           11,15m

2. místo           Karolína Nováková     7,85m                          Tomáš Válek               11,10m

3. místo           Veronika Hatlapatková                                  Mikuláš Šulák             10,60m

 

                        sprint 60m – dívky                                       sprint 60m – chlapci

1. místo           Veronika Trojková      9:06                               Stanislav Zoufalý        7:87

2. místo           Petra Orlová               9:06                              Tomáš Válek               8:09

3. místo           Lenka Ličková             9:08                             Tomáš Grochol           8:18

 

                        běh 1000m – dívky                                       běh 1000m – chlapci

1. místo           Klára Tunegová          4:00min                        Martin Dorotík           3:19min

2. místo           Simona Samková        4:17min                      Radomír Návrat         3:23min

3. místo           Veronika Trojková      4:19min                        Daniel Kulišťák           3:37min

 

Výsledky turnajů 2. stupně

Florbal             1. místo           ZŠ Pod Skalkou

                        2. místo           ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec – 8., 9. tř.

                        3. místo           ZŠ Valašská Bystřice

 

Kopaná           1. místo           ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec – 8., 9. tř.

                        2. místo           ZŠ Pod Skalkou

                        3. místo           ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec – 6., 7. tř.

 

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Tomáš Válek

Děkujeme rozhodčímu turnaje - Petru Maléřovi za klidný průběh turnaje.

 

Vybíjená          1. místo           ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec – 6., 7. tř.

                        2. místo           ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec – 8., 9. tř.

                        3. místo           ZŠ Pod Skalkou

 

Všem závodníkům děkujeme a vítězům gratulujeme.

 

Velké poděkování patří sponzorům – Obci Hutisko-Solanec a Fondu mládeže a sportu Zlínského kraje.